Vyplněním registračního formuláře udělujete SOUHLAS S EVIDOVÁNÍM ÚDAJŮ

Soutěžící, které se registrují on-line se účastní castingu. Pro casting sestavená porota vybere finalistky, které se účastní 3. Kola – Soustředění v Chorvatsku. Časy a místa budou všem semifinalistkám s předstihem cca 30 dní upřesněny telefonicky a emailem. 

I.     Předmět

StockholmDream Production, s.r.o. bude Vámi poskytnuté údaje evidovat, zpracovávat a poskytovat třetím subjektům za účelem účasti v soutěži Dáma roku.

II.    Podmínky

Veškeré Vaše osobní i citlivé údaje budou použity výhradně k castingovým účelům a účelům souvisejícím se soutěží (vyhlášení výherkyně, zveřejnění na webových stránkách soutěže a na sociálních sítích, na webu partnerů) dle zásad ochrany osobních údajů a GDPR.

Při nedodržení souladu s výše uvedenými pravidly a ve smlouvě pořadatele, může být v daném rozsahu porušení smluvních podmínek odebrán titul v dané soutěži Dáma roku.

III.   Souhlas zájemce

Potvrzuji, že jsem byla poučena o svých právech v souladu s §12 a §21 ZOOÚ a souhlasím se zpracováním osobních údajů ve smyslu zásad ochrany osobních údajů.

Registrace do III. ročníku prestižní soutěže DÁMA ROKU 2021, byla spuštěna dne 1. 1. 2020. Dnem 31. 5. 2020 bude registrace do soutěže ukončena.

On-line registrace do II. ročníku prestižní soutěže Dáma roku 2020

Př.: Jana Nováková
Př.: 1.1.1978
Př.: Ulice 21, Praha 2 - Vinorady, 120 00
Př.: 777111222
Př.: jmeno@domena.cz
Př.: 179 cm / 80 kg
Př.: 42/46 (M)
Př.: 90 / 60 / 80 - prosíme uvádět míry v centimetrech
Př.: Blond / Modrá
Vyberte jednu z možností.
Fotografie na které je osoba, která se hlásí do soutěže.
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com